اخبار بین المللی

قدم زدن در این تونل های درختی زیبا را تجربه کنید

تونل های درختی زیبا

 


زیباترین و رمانتیک ترین تونل های جهان از درخت های گلی درست شدند، درختان که بلندترین موجودات زنده روی زمین هستند محیط اطراف را زیبا و هوا را تازه می کنند. وقتی شاخه های درختان خم می شوند و تونل های طبیعی زیبایی را بوجود می آورند،  تصور پیاده روی در مسیری که اطرافش را درختان احاطه کردند و شاخ و برگ زیبای آن ها همه جای مسیر را پوشانده است بسیار رمانتیک و خیال انگیز است.برای آشنایی بیشتر با این تونل های زیبا با سارینا سفر توس همراه باشید.

ادامه مطلب

ماجراجویی دختر ۱۶ ساله در اقیانوس

ماجراجویی در اقیانوس ها

 

 

در ۱۵ می سال ۲۰۱۰، دختر نوجوانی به نام جسیکا واتسون اهل کشور استرالیا به عنوان جوان ترین شخصی که تا حالا توانسته بصورت بدون توقف در اقیانوس ها قایق رانی و سفر کند، شناخته شد درست ۳ روز قبل از جشن تولد هفده سالگی اش.برای آشنایی بیشتر با سارینا سفر توس همراه باشید.

ادامه مطلب

کافه سر و ته

کافه وارونه در آلمان

به صفحه نمایش خود دست نزنید. این کافه جدید، در آلمان وارونه ساخته شده و در آن‌همه چیز سروته قرار گرفته است.برای آشنایی بیشتر با سارینا سفر توس همراه باشید.  

ادامه مطلب

هرم خورشید و ماه، شکوه تمدن مایا در مکزیک

هرم های قدرتمند و اسرار آمیز


 

قدرتمند و اسرار آمیز، هرم های خورشید و ماه سال هاست که در گوشه ای از شهر بی سروصدای «تئوتیئواکان» ایستاده اند، شهری خالی که روزگاری با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت در مرکز امپراتوری مکزیک قرار داشت. جالب است که شهری با این شکوه و عظمت که بزرگ ترین هرم ها در آن ساخته می شد در سال ۷۵۰ بعد از میلاد احتمالا به دلیل قحطی و بدبختی به طور ناگهانی به متروکه تبدیل شد. برای آشنایی بیشتر با سارینا سفر توس همراه باشید.

ادامه مطلب
آخرین مطالب

روستای زیبا پالنگان

طبیعت بکر ایران

 

 

روستای بسیار زیبای پالنگان در کردستان واقع شده است. این روستای بی‌نظیر نه تنها به خاطر سبک وسیاق معماری بی‌همتایش، بلکه به خاطر چشمه‌ها، آبشار‌ها و طبیعت منحصربه‌فرد خود در بین بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی معروف و شناخته شده است.برای آشنایی بیشتر با سارینا سفر توس همراه باشید.

ادامه مطلب

قلعه بهستان | سفری به شهر ماه نشان استان زنجان

قلعه بهستان


 

قلعه بهستان٬ در شهرستان ماه نشان استان زنجان و در مجاورت رود خانه قزل اوزن قرار دارد و یکی از 20 قلعه تاریخی شهرستان ماهنشان می باشد که گفته میشود در قرن پنجم هجری ساخته شده است. این در حالی است که برخی از باستان شناسان، قدمت این قلعه را به دوران حکومت مادها در ایران نسبت می دهند.برای آشنایی بیشتر با سارینا سفر توس همراه باشید.

ادامه مطلب

روستای وردیج | طبیعت بکر و زیبا در نزدیکی تهران

روستای زیبای وردیج

 


برای بسیاری از افراد، سفر کردن به معنای رفتن به جایی است که دور از شلوغی و ازدحام باشد. این موضوع برای افرادی که در تهران زندگی می کنند، شدت پیدا می کند. آنها گریزان از این شلوغی هستند و به دنبال سفر به جایی با فضایی آرام و بدون آلودگی می باشند.آخر هفته ها زمان مناسبی برای رفتن به مکان هایی نزدیک به شهر می باشد.برای آشنایی با این روستای زیبا با سارینا سفر توس همراه باشید...

ادامه مطلب

حمام تاریخی قلعه همدان

آشنایی با بنای تاریخی همدان

 

شهر همدان جاذبه های تاریخی و طبیعی زیادی دارد، این بار می خواهیم به سراغ یکی از زیباترین جاذبه های تاریخی اش برویم: حمام تاریخی قلعه. معماری تماشایی و زیبای این حمام، تاریخ دوستان زیادی را به اینجا می کشاند تا از این بنای تاریخی دیدن کنند. برای آشنایی بیشتر با سارینا سفر توس همراه باشید.

ادامه مطلب
رزرو هتل -سارینا سفر توس
رزرو هتل -سارینا سفر توس
رزرو هتل -سارینا سفر توس
رزرو هتل -سارینا سفر توس