اطلاعات گردشگری مشهد

مشهد
الغدیر
عمارت تاریخی موسی خانی در شهر بابک کرمان

تاریخ انتشار: 1396/10/06

دسته بندی: اخبار ایران

عمارت موسی خانی


 

در محله سفلا و در خیابان شریعتی شهر بابک در استان کرمان یک عمارت تاریخی و قدیمی وجود دارد به نام عمارت موسی خانی که قدمت آن به دوران قاجاریه بر می گردد . و در تاریخ 1227 تا 1232 هجری شمسی ساخته شده است و  قدمت آن به بالای 150 سال می رسد. یکی از شهر های مهم گردشگری در استان کرمان شهر بابک می باشد که جاذبه های گردشگری طبیعی و تاریخی فراوانی دارد. برای آشنایی بیشتر با سارینا سفر توس همراه باشید.

در ادامه بخوانید

هتل پارس مشهد

تاریخ انتشار: 1396/09/25

دسته بندی: هتل ها

معرفی هتل پارس مشهد

هتل پارس یکی از هتل های ۵ ستاره مشهد می باشد و در منطقه خوش آب و هوا درغرب شهر و در حاشیه بلوار وکیل آباد قرار گرفته است. موقعیت مکانی این هتل سبب شده است که به ییلاق شاندیز، ییلاق طرقبه و دیگر مناطق تفریحی ییلاقی و همچنین به نمایشگاه بین المللی شهر برای عزیزانی که این موضوع برایشان حائز اهمیت است نزدیک باشد. ادامه مطلب را با سارینا سفر توس همراه باشید.

در ادامه بخوانید

هتل آپارتمان غدیر مشهد

تاریخ انتشار: 1396/09/23

دسته بندی: هتل ها

معرفی هتل آپارتمان غدیر مشهد

هتل آپارتمان غدیر یکی از هتل آپارتمان های معمولی مشهد می باشد که در مرکز شهر با موقعیت عالی در تابستان ۱۳۹۵ به طور کامل مورد بازسازی قرار گرفت. ادامه مطلب را با سارینا سفر توس همراه باشید.

در ادامه بخوانید

هتل آپارتمان ترنم مشهد

تاریخ انتشار: 1396/09/23

دسته بندی: هتل ها

معرفی هتل ترنم مشهد

هتل آپارتمان ترنم مشهد با فاصله ۱۰ قدمی از حرم مطهر امام رضا (ع) و داشتن امکانات مناسب و نیز با چشم انداز به حرم مطهر امام رضا (ع) در سال ۱۳۸۶ افتتاح گردید. ادامه مطلب را با سارینا سفر توس همراه باشید.

در ادامه بخوانید

هتل آپارتمان سلمان مشهد

تاریخ انتشار: 1396/09/23

دسته بندی: هتل ها

معرفی هتل سلمان مشهد

هتل آپارتمان سلمان یکی از هتل های نوساز در خیابان امام رضا (ع) می باشد و در مرداد سال ۱۳۹۶ افتتاح گردید. این هتل درجوار حرم مطهر امام رضا (ع)  و در فاصله ۳ دقیقه ای با حرم مطهر قرار گرفته است.  

در ادامه بخوانید

اطلاعات گردشگری مشهد

تبلیغات

رستوران VIP ارم شاندیز رستوران پدیده شاندیز رستوران تشریفات طرقبه مشهد رستوران پسران کریم