مراکز خرید - مشهد بازار 17 شهریور مشهد

بازار 17 شهریور مشهد

تاریخ انتشار: 1395/11/16

دسته بندی: مراکز خرید

 

 

بازار هفده شهریور مشهد مشتمل بر تعداد زیادی پاساژ و فروشگاه عمدتا فعال در زمینه فروش انواع پوشاک مردانه،زنانه،بچه گانه،لباس زیر،مانتو و روسری و لباس های مجلسی می باشد.حضور عمده فروشی های پوشاک مشهد از گذشته در بازار ۱۷ شهریور مشهد باعث شده بیشتر اجناس عرضه شده در این بازار قیمت مناسبی داشته باشند.و پاساژهای مختلفی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند .از جمله؛ پاساژ افشار، حریر و آسیا از مراکز عمده خرید خیابان هفده شهریور است.
این بازار در انتهای درب بازار رضا و میدان 17 شهریور واقع شده است . در بازار 177 شهریور مشهد پاساژهای لباس متعددی وجود دارد که به خرید پوشاک ارزان در مشهد معروف هستند . پاساژ افشار ، حریر و آسیا . قبلا اینجا عمده فروشی بوده و قیمتها بسیار مناسب است . به دلیل قیمتهای ارزان و همچنین نزدیکی به حرم امام رضا (ع) این خیابان مورد علاقه گردشگران می باشد.

 

میدان هفده شهریور و کاروانسراهای اطراف آن که پر از بازارچه های کلی فروش است . این بازار شامل تعداد زیادی پاساژ و فروشگاه های لباس است که هر ساله بر تعداد آنها اضافه می شود . پاساژهای بزرگی که هر کدامشان حدود 100 تا 150 مغازه دارد. در این بازار می توانید انواع پوشاک مردانه، زنانه ، بچه گانه ، لباس زیر ، مانتو و روسری و لباس های مجلسی خریداری کنید .

قیمت های بازار هفده شهریور مشهد نسبت به دیگر مراکز خرید در مشهد ، بسیار مناسب هستند . حتی اگر کمی چانه هم بزنید ، کنتر هم می توانید بخرید . بازار 17 شهرویر در مشهد از مراکز خرید عمده مشهد محسوب می شود . البته توجه کنید قیمت اجناس در پاساژهای این خیابان با هم فرق می کند . شاید دلیلش تفاوت در اجاره مغازه ها باشد . خیلی از خریداران این بازار معتقدند که اینجا اجناس کیفیت خوبی ندارند . پس در هنگام خرید به نوع و کیفیت اجناس توجه کنید .

آدرس: مشهد - میدان هفده شهریور

 

 

جهت رزرو هتل در مشهد کلیک نمائید


 

کلمات کلیدی:

هتل مشهد ، هتل آپارتمان مشهد ، هتل ارزان مشهد ، هتل ارزان قیمت مشهد ، هتل قیمت مناسب مشهد ، هتل آپارتمان قیمت مناسب مشهد ، هتل نزدیک حرم ، هتل آپارتمان نزدیک حرم ، مشاوره هتل مشهد ، هتل قصر طلایی ، هتل درویشی ، هتل مدینه الرضا ، هتل بین المللی قصر الماس ، هتل سفرا ، هتل آرمان ،هتل نیکا ، هتل بشری مشهد ، رزرو هتل مشهد ، رزرو هتل ، رزرو هتل آپارتمان

اطلاعات گردشگری مراکز خرید

تبلیغات

Themeforest Audiojungle Grahpicrive Tutsplus