اخبار گردشگری - گیلان اولین پارک ژوراسیک و سیرک عجایب رشت افتتاح شد

اولین پارک ژوراسیک و سیرک عجایب رشت افتتاح شد

تاریخ انتشار: 1395/09/23

دسته بندی: اخبار گردشگری

در مراسم افتتاحیه «سیرک عجایب حیوانات رباتیک» در منظریه رشت علاوه بر شهردار رشت، مرتضی عاطفی مدیر منطقه دو شهرداری رشت، علی محجوب معاون فنی سازمان ساماندهی مشاغل شهرداری رشت، عاطفه رمضان نیای چیرانی مدیرعامل سازمان عمران و طیبه بینا مدیر سلامت و رفع تخلفات شهری شهرداری هم حضور داشتند.

محمدعلی ثابت قدم در مراسم افتتاح پارک ژوراسیک و سیرک رباتیک رشت گفت: امکان دائمی شدن این پارک در این مکان به دلیل واقع شدن در حاشیه رودخانه امکان پذیر نیست.

شهردار رشت با تاکید بر استقبال مجموعه مدیریت شهری از ورود سرمایه گذار در شهر تصریح کرد: در آینده نزدیک شاهد راه اندازی فاز دوم این پروژه با فضای توسعه یافته در مکان مناسب دیگری و نیز انتقال امکانات و تجهیزات فاز اول به مکان جدید خواهیم بود.

او با قدردانی از مدیرعامل و معاون سازمان ساماندهی مشاغل شهری تصریح کرد: از آنجایی که توسعه تفریحات و پر کردن اوقات فراغت شهروندان و فرزندان آنان یکی از گام های توسعه شهری است، به طور حتم با استقبال شدید شهروندان در راستای اجرای پروژه های این چنینی روبرو خواهیم بود.

علی محجوب معاون فنی سازمان ساماندهی مشاغل شهری هم در این مراسم گفت: این پروژه در طی سه ماه با هزینه ای بالغ بر 40 میلیارد ریال در زمینی که متعلق به سازمان ساماندهی مشاغل شهری بوده به اجرا درآمد.

محجوب با تاکید بر اجاره ای بودن زمین سیرک عجایب توضیح داد: اجرای پروژه هایی مانند این پارک نشان از توجه شهردار به شادابی و شادمانی مردم شهر دارد.

محمد آقایانس جواد سرمایه گذار سیرک عجایب هم با قدردانی از حمایت مجموعه مدیریت شهری در راه اندازی این سیرک خطاب به حاضران گفت: سیرک عجایب با ایده ای برگرفته از شهربازی یونیورسال استودیو سنگاپور راه اندازی شد.

سرمایه گذار سیرک عجایب با تاکید برداشتن انبارهایی از تجهیزات و امکانات برای راه اندازی چند پارک در سطح شهر خاطرنشان کرد: در صورت تمایل و استقبال مسئولین توان راه اندازی چندین پارک را در این شهر دارم.
 

جهت رزرو هتل و هتل آپارتمان در مشهد کلیک نمائید