اطلاعات گردشگری شیراز

سارینا سفر توس
سارینا سفر توس
مجتمع تجاری زیتون فارس

تاریخ انتشار: 1395/09/15

دسته بندی: مراکز خرید

در قلب تجاری شهر شیراز، چهارراه پانزده خرداد (پارامونت سابق) مجتمع تجاری زیتون فارس در زمینی به مساحت بیش از 7000 متر مربع با پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا مطابق با استانداردهای جهانی دارای امکانات فوق العاده مدرن با زیربنای نزدیک به 60000 متر مربع در حال ساخت می باشد. این مجموعه در 12 طبقه شامل بیش از 800 پارکینگ – 400 واحد تجاری (مغازه) – یک طبقه شهر بازی، مجموعه رستوران ها و کافی شاپ های متعدد و سه طبقه واحدهای نمایشگاهی تجاری مخصوص دفاتر فروش نمایندگی ها می باشد.

در ادامه بخوانید

بازارچه بعثت

تاریخ انتشار: 1395/09/15

دسته بندی: مراکز خرید

 

 

 

بازارچه بعثت شیراز مخصوص خرید های روزانه است و در آن می توان انواع سبزیجات و خوراکی های روزمره را با کیفیت های مختلف در آنجا پیدا کرد.

در ادامه بخوانید

مجتمع بزرگ تجاری - اقامتی - تفریحی، خلیج فارس

تاریخ انتشار: 1395/09/15

دسته بندی: مراکز خرید

 

 

 

مجتمع بزرگ تجاری - اقامتی - تفریحی و توریستی خلیج فارس با وسعتی معادل 550 هزار متر مربع در بزرگراه دکتر حسابی و ابتدای ورودی شهر جدید صدرا احداث شده است. طبق رده بندی سایت جهانی یاهو، این مجموعه عظیم -ششمین مرکز خرید و تفریح بزرگ در خاورمیانه - شناخته و معرفی شده است.ساخت مجموعه عظیم خلیج فارس در شهریور ماه سال 84 آغاز شد و تا به امروز بخش های مختلفی از مجموعه افتتاح شده است که با استقبال بینظیر مردم روبرو شد و در سال 1391 افتتاح گردیده است.

در ادامه بخوانید

مجتمع تجاری تفریحی هامون شیراز

تاریخ انتشار: 1395/09/14

دسته بندی: مراکز خرید

 

 

 

مجتمع تجاری تفریحی هامون یکی از لوکس ترین مراکز خرید شیراز هست که در تور شیراز می بینین. این مرکز خرید در بلوار ستارخان قرار داره. در مرکز خرید هامون شیراز 70 باب مغازه ، 2 رستوران که بهترین غذاهای فست فودی را ارائه میدن، یک کافه تریا و یه مکان مناسب واسه ارائه غذاهای سالم ایرانی به نام لوت در این مجتمع وجود داره.  انواع لوازم لوکس و لوازم مورد نیازتون را می تونین ازش تهیه کنین. بعد از خرید هم می تونین سری به فست فود و شهربازی مدرن این مجتمع بزنین و خوش بگذرونین.

در ادامه بخوانید

مجتمع تجاری تفریحی آفتاب فارس

تاریخ انتشار: 1395/09/14

دسته بندی: مراکز خرید

 

 

 

مجتمع تجاری تفریحی آفتاب فارس یکی از عظیم ترین و شلوغ ترین مراکز خرید شیراز به شمار می رود که روزانه 3000 نفر از آن بازدید می کنند و مورد علاقه گردشگران می باشد. این مرکز خرید در بلوار معالی آباد شیراز واقع شده است. یکی از ویژگی های مهم این مرکز خرید نزدیکی آن به ایستگاه مترو است که به راحتی از هر جای شهر می توانید به آنجا بروید.

در ادامه بخوانید